ציסטות בלבלב – ניתוח כריתת לבלב – ד"ר יבגני סולומונוב

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.

מתי מבצעים ניתוח להסרת ציסטה בלבלב ?

ציסטה בלבלב מתגלית בדרך כלל ללא תסמינים כלשהם.

ניתוח להסרה יעילה של ציסטה בלבלב תלויה במיקום הציסטה ובגודלה, ההמלצה בהתאם לתוצאות בדיקות ההדמיה ומידע אחר אודות האבחנה, היא ​​על ניתוח פתוח, ניתוח לפרוסקופי או ניתוח בעזרת רובוט. בכל גישה מהגישות המומלצות, המטרה העיקרית היא הסרת כל האזור הפגוע תוך שמירה על תפקוד מערכת העיכול של המטופל.

טכניקות כירורגיות לציסטות בלבלב

ד"ר סולומונוב הינו בין המובילים בישראל באימוץ גישות כירורגיות זעיר פולשניות לטיפול בציסטות בלבלב:

לפרוסקופיה

המנתח מכניס צינור דק ומואר עם מצלמת וידיאו בקצהו (לפרוסקופ) דרך חתך זעיר בדופן הבטן, ואז פועל דרך פתח קטן זה עם מכשירים מיוחדים.

ניתוח רובוטי באמצעות רובוט דה וינצ'י ®

שימוש ברובוט דה-וינצ'י® מסייע למנתח לספק טיפול מדויק ואיכותי ויכול לסייע בהפחתת הכאב וזמן ההחלמה לאחר הניתוח.

יעוץ רופא מומחה לטיפול בציסטה בלבלב

לפני קבלת החלטה על ביצוע ניתוח, חשוב להתייעץ עם רופא מומחה לטיפול בסרטן הלבלב, כירורג שמומחה בכבד, דרכי המרה ובגידולי לבלב, בכדי לקבל מידע על סוגי הניתוחים השונים, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, ומידת ההתאמה האישית לניתוח. ד"ר יבגני סולומונוב הינו מומחה בכירורגיה כללית בכל הגישות, לרבות כירורגיה לפרוסקופית וכירורגיה פתוחה. המיומנות בכל הגישות הניתוחיות מאפשרת לדר' סולומונוב לבחור את שיטת הניתוח הרצויה בהתאם למטופל ולטיפול הדרוש לבעיה הספציפית.

 


איך קובעים תור ליעוץ ?

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.ייעוץ פרטי לניתוחי לבלב (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות)  על ידי ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה לכירורגיה במרכז הרפואי זיו בצפת. בין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י. ביצע אלפי ניתוחים מוצלחים בארץ ובחו"ל. דר' סולומונוב הוא מבין הראשונים והמעטים בארץ המיומנים בביצוע ניתוחים מורכבים אלה גם באמצעות רובוט.

לקביעת תור ליעוץ חייגו –050-5319222  /  077-2049149 או בפניה דרך טופס צור קשר

 

 

צרו איתי קשר

לקביעת תור מהיר ליעוץ בנושא ציסטה בלבלב

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות