המרכז לגניקולוגיה – מרכז בריאות האישה חדרה

לקביעת תור מהיר חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

אודות המרכז לגניקולוגיה

המרכז לגניקולוגיה מעניק שירותי אבחון טיפול וניתוח לטיפול בנשים בתחומי הגניקולוגיה ורפואת נשים

מעקבי שגרה גינקולוגיים

 • בדיקות פאפ וסיווג של וירוס הפפילומה ודיונים על התאמת\צורך בחיסון וטיפולים תרופתיים בוירוס
 • טיפול בדלקות באגן ובמצבים של דלקות בנרתיק ובפות
 • מעקב אחר שרירנים וציסטות
 • טיפול בנערות
 • בירור שינויי מחזור ומחזורים קשים ועוד.

השירות הגיניקולוגי מוענק במרפאתנו על ידי ד״ר נילי רז מומחית לגניקולוגיה ומיילדות, במרכז בריאות האישה בבסט מדיקל חדרה.

התקנת והוצאת התקן תוך רחמי, התאמת אמצעי מניעה, מניעת הריון, הסדרת מחזור

במרפאה מתבצעת התאמה אישית מפורטת של אמצעי המניעה המתאים לך ביותר. לאחר בירור הרקע הרפואי ובדיקה תקבלי מיעוץ שקוף ומפורט על כל אמצעי המניעה הקיימים בישראל ועל יתרונות וחסרונות של כל אחד מהם ונוכל להתאים את הנכון ביותר עבורך. חלק מאמצעי המניעה האפשריים הינם חוצצים (למשל קונדום, דיאפרגמה שניתן להתאים את מידתה), תרופתיים, התקנים וניתוחיים. התקנים תוך רחמיים ניתנים להתקנה והוצאה במרפאה. ניתן לבצע התאמת דיאפרגמה במרפאה.

דימומים לא סדירים, מחזורים חזקים או ארוכים, מחזורים רחוקים או לא סדירים

נשים רבות סובלות בחייהן מדימומים לא סדירים. הסיבות לכך מגוונות וכוללות שינויים הורמונליים, סיבות מבניות (למשל פוליפים רחמיים), הפרעות בקרישת הגם, "נישה" (שינוי מבני ברחם לא רניתוח קיסרי), מיומות ואף במקרים מסויימים ממאירויות של מהערת הרביה, במרפאתנו מאבחנים את המטופלת הם הדימום הלא סדיר בתשאול, בדיקת אולטרסאונד ולעיתים במידת הצורך בביופסיה ומתאימים לכל מטופלת את הטיפול המתאים לה לצורך הסדרת הדימומים. הטיפול יתכן תרופתי או ניתוחי בהיסטרוסקופיה או אבלציה של רירית הרחם.

שירות לגיל המעבר : טיפול בגלי חום, ירידת חשק מיני, דלקות שתן חוזרות, יובש בנרתיק

אנו מבלות כשליש מחיינו בממוצע לאחר תום הוסת. תקופה זו נקראת מנופאוזה או גיל המעבר. השנים שלאחר הפסקת הוסת, וגם כמה שנים לפני הפסקת הוסת, מאופיינות אצל חלק מהנשים בשינויים משמעותיים:

 • גלי חום דפיקות לב והזעות (מצבים הקרויים שינויים קלימקטריים)
 • שינויי מצב רוח
 • הרגלי שינה
 • תחושות "אי יציבות רגשית"
 • ירידה בחשק מיני
 • יובש ואי נוחות בנרתיק ועוד.

גיל המעבר שבו אין עוד הגנה של הורמונים שחלתיים על הלב והעצמות טומן בחובו גם עליה באוסטיאופורוזיס (פגיעה בצפיפות העצמות), עליה בסיכון לטרשת עורקים ומחלות לב, שינויי זכרון ועוד. שינויים אלו הינם ברי טיפול ומניעה. ראשית נברר כי הסיבות הן אכן גיל המעבר ואין הפרעה אחרת אורגנית רפואית שגורמת להן ולאחר מכן נוכל להתאים את הטיפול הנכון לשיפור התלונות.

טיפול ומעקב בנשים עם שחלות פוליציסטיות, מחזורים רחוקים זה מזה.

אחת הסיבות השכיחות להופעת מחזורים מרוחקים\מועטים, אקנה ושיעור יתר הינה איזון הורמונלי לקוי שנובע, בין היתר, מתסמונת השחלות הפוליציסטיות.

נשים עם תסמונת זו עלולות לסבות בהמשך גם מתופעות של:

 • תסמונת מטבולית (טרשת עורקים, הפרעות לחץ דם ועליית משקל)
 • קשיי פוריות.
 • כאשר לא מקבלות וסת זמן ארוך בשל התסמונת קיימת עליה מסויימת גם בסיכון לממאירות ומכאן סיבה מרכזית לחשיבות של הטיפול. מדובר שמצב שחשוב מאוד לאבחנו נכונה ולתת טיפול מתאים.

פתרון המתאים ביותר לפי צרכי האישה והתאמה לאורח חייה
אנו מתאימות את הטיפול הנכון ביותר תמטופלת במרפאה תוך הסבר כל אפשרוית על יתרונותיה וחסרונותיה ומציאת הפתרון המתאים ביותר לפי צרכי האישה והתאמה לאורח חייה.

טיפול בכאב אגני כרוני – טיפול בכאבי אגן ובטן, טיפול בכאבי מחזור

נשים רבות סובלות מכאבים כרוניים באגן, שאבחונם לעיתים קרובות מתעכב בכמה שנים מתחילת הסבל.

האישה\נערה עשויה לחוש בכאבים בעת וסת, כאבים בעת יחסי מין (כאב שטחי בחדירה או כאב עמוק), כאבי ביוץ, תלונות שקשורות לשתן או ליציאות (בייחוד בעת וסת אבל לא רק). הסיבות לתופעה הזו מגוונות ומצריכות בירור של כאב אגן כרוני לרבות בדיקת אפשרויות כגון אנדומטריוזיס, גודש ורידי אגן, הדבקויות אגניות, דלקות וזיהומים ועוד. במרפאתי יבוצע בירור יסודי, נגיע לאבחנה וניתן טיפול בהתאם לצרכיך.

טיפול במצבי הפלה טבעית

הפלה טבעית הינה חוויה מורכבת ומאתגרת לאישה ולזוג. שכיחותה גבוהה ומגיעה לשליש מההריונות לפי חלק מהספרות המקצועית. במקרים של הפלות טבעיות חשוב לבדוק את האישה ולמצוא את אופן הטיפול שיהיה הכי יעיל ובטוח לצורך ריקון הרחם. במחק מהמקרים תספיק המתנה תחת מעקב, במקרים אחרים ניתן לתת טיפול תרופתי וקיימות גם אפשרויות ניתוחיות לגרידה.

רוב מקרי ההפלה הטבעית בתחילת ההריון נובעים מהפרעה גנטית ולא קשורים להשפעה התנהגותית של האישה או הבעל. קיימים גם מקרים בהם ישנן כמה הפלות כאלו ואז חשוב לברר האם קיימת סיבה חוזרת להפלות ואיך מונעים אותה. במרפאה אנו מאבחנות את ההפלה, מסבירות את הסיבות האפשריות ואת הטיפולים האפשריים ונותנות את הטיפול והמעקב המתאימים לפי מצבה הרפואי וצרכיה של המטופלת. במידה והסיבה הינה הפרעה בחלל הרחם ניתן לבצע בירור של חלל הרחם בהיסטרוסקופיה.

טיפול בתלונות של הפות (הפרשות לא רגילות, גירוד, נגעים)

רוב הנשים יסבלו במהלך חייהן מתלונות שקשורות לאיבר המין החיצוני כולל הפרשות, כאבים, כאב בעת חדירה, יובש נרתיקי, גירודים ועוד. הסיבות לכך מגוונות וכוללות אפשרויות של אלרגיה או רגישות יתר לחומרים (כגון סבונים, קרמים, מרככי כביסה ועוד), זיהומים שונים, מחלות שונות (למשל מחות אוטואימוניות) וסיבות נוספות. במרפאה נבצע בירור של התלונות, מביקות ודגימות של הממצאים במידת הצורך ונתאים את הטיפול האופטימלי.

הטיפול יכול להיות תרופתי בלייזר או ניתוחי.

צרו איתי קשר

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

ד״ר גוניה עמאר אלשיך – רופאת נשים פרטית

ד״ר נילי רז – רופאת נשים פרטית

תפריט נגישות