בדיקת דם סמוי בצואה חיובית – בדיקת קולונוסקופיה פרטית

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

דם סמוי בצואה עשוי להצביע על סרטן המעי הגס, פוליפים במעי הגס או בפי הטבעת – אם כי לא כל סוגי הסרטן או הפוליפים מדממים. בדרך כלל, דם סמוי מועבר בכמויות קטנות כל כך שניתן לזהות אותו רק באמצעות הכימיקלים המשמשים בבדיקת דם סמוי בצואה.

אם מתגלה דם באמצעות בדיקת דם סמוי בצואה, ייתכן שיהיה צורך בדיקה לבדיקת פנים המעי הגס, כגון: בדיקת קולונוסקופיה כדי לקבוע את מקור הדימום. בדיקת דם סמוי בצואה יכולה לזהות רק נוכחות או היעדר דם – היא אינה יכולה לקבוע מה גורם לדימום.

סרטן המעי הגס הוא אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר בישראל, מנתוני האגודה למלחמה בסרטן עולה כי כשליש מהנבדקים שקיבלו תשובה חיובית לבדיקת דם סמוי בצואה אינם ממשיכים ומבצעים בדיקת קולונוסקופיה, ומעלים את הסיכון שלהם לסרטן המעי הגס ולתמותה בעשרות אחוזים.  לחצו כאן לכתבה ב YNET

אודות מכון הגסטרו במרכז הרפואי בסט מדיקל

מכון הגסטרו במרכז רפואי בסט מדיקל הינו מכון מתמחה בבדיקות אנדוסקופיות של מערכת העיכול. המכון מצויד בציוד החדיש והמתקדם מסוגו בעולם בתחום הגסטרו. המכשיר של חברת אולימפוס מספק תמונות ברזולוצית HD המאפשרות לרופא המאבחן לקבל תמונת מצב מדויקת ככל הניתן של מצב מערכת העיכול, ולהמליץ בהתאם על הטיפול המדויק והנכון ביותר עבור כל מטופל באופן פרטני.

צוות הרופאים הגסטרואנטרולוגים מורכב מהמומחים המובילים בתחום בישראל, בעלי ותק וניסיון עשיר במחלקות הגסטרו הטובות בארץ.

איך קובעים תור לבדיקה?

לשאלות נוספות או להפניה דחופה לבדיקת קולונוסקופיה פרטית אנא התקשרו – 073-360-6972 או השאירו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם במהירות.

 

למידע נוסף וקביעת תור

  ד״ר פהמי שיבלי – מומחה לגסטרואנטרולוגיה

  • רופא במכון הגסטרו במרפאת "עומר" של שירותי בריאות כללית ורופא בכיר במכון הגסטרו, בית חולים העמק
  • מומחה לגסטרואנטרולוגיה, מומחה לרפואה פנימית
  • למידע נוסף אודות ד״ר פהמי שיבלי

  ד"ר מטיאס קרליבך – מומחה לגסטרואנטרולוגיה

  ד״ר סטס בזובצ'וק – מומחה לגסטרואנטרולוגיה פולשנית

  תפריט נגישות