בדיקות גסטרוסקופיה / קולונוסקופיה לתושבי פרדס חנה

בסט מדיקל הינו מרכז רפואי פרטי ובו מכון גסטרו עם הציוד החדיש והמתקדם מסוגו בעולם. ציוד הגסטרו של חברת אולימפוס מספק תמונות ברזולוצית HD, המאפשרות לרופא המאבחן לקבל תמונת מצב מדויקת ביותר של מצב מערכת העיכול, ולהמליץ בהתאם על הטיפול הנכון ביותר עבור כל מטופל באופן פרטני.

בסט מדיקל ממוקם בסמוך לכביש 4 בכניסה לחדרה.  הוא בעל נגישות גבוהה ולצידו חניה בשפע ובחינם. מיקומו הנח של בסט מדיקל מאפשר לתושבי האזור להינות משירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר ומזמינות תורים גבוהה. תושבי פרדס חנה המחפשים מכון גסטרו או מומחה גסטרו לביצוע בדיקת גסטרוסקופיה או קולונוסקופיה, מוזמנים לקבוע תור בבסט מדיקל ולהינות מזמינות גבוהה ומצוות גסטרואנטרולוגים מומחים, חלקם מנהלי מחלקות בבתי החולים המובילים בישראל. פרדס חנה מרוחקת בסך הכל 11 ק״מ מחדרה, כך שעבור מי שמחפש בדיקת גסטרוסקופיה בפרדס חנה או בדיקת קולונוסקופיה בפרדס חנה, בסט מדיקל הוא המרכז הרפואי אליו צריך לפנות.

לצד מכון הגסטרו, בסט מדיקל מציעה גם מרפאות מומחים: מומחי כבד, אורתופדים מומחים (גב, כתף וברך), מומחים לכירורגיה פלסטית ואסתטיקה, מרפאת כאב, טיפול בכאבי גב באמצעות הזרקות תחת שיקוף, מומחי נוירולוגיה, מומחי כירורגית ילדים וכירורגיית כף יד, רפואת עור, אף אוזן גרון ובלוטת התריס. אם אתם מחפשים מרפאת מומחים בפרדס חנה – פנו עכשיו לבסט מדיקל: 04-6191885

צרו קשר