ניתוח TVT – איך מתבצע ניתוח TVT לתיקון דליפת שתן אצל נשים?

מחפשת רופאת נשים פרטית, גניקולוגית פרטית?

מרכז בריאות האישה בסט מדיקל הינו מרכז רפואי פרטי בתחום בריאות האישה מאפשר לך בחירה בין רופאות נשים בכירות מומחיות בגניקולוגיה ומציע אבחון וטיפול רב תחומי, עם ציוד מתקדם וחדיש, בטלפון אחד ובזמינות גבוהה!

יעוץ פרטי – החזרים מחברות הביטוח לבעלי פוליסה מתאימה.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

ניתוח TVT - תיקון דליפת שתן אצל נשים

טיפול ניתוחי זעיר פולשני TVT

ניתוח TVT היא פעולה זעיר-פולשנית דרך הנרתיק הדורשת שלושה חתכים קטנים להכנסת סרט סינטטי מתחת לשופכה (צינורית השתן) במטרה לתמוך בה ולמנוע את פתיחתה ומעבר שתן דרכה בעת עלייה בלחץ התוך-בטני. השתלת הסרט הסינטטי מאפשרת לרקמת הגוף לייצר רקמת גוף חדשה. חתך של 1 ס"מ נעשה משני צידי הבטן התחתונה עם חתך של עד 3 ס"מ בכדי לאפשר לשתול את הסרט. לאחר הניתוח מדביקים את הפתחים בדבק, אין כלל תפרים הנראים לעין.

כמה זמן אשפוז נדרש ?

נדרש אשפוז לילה בדרך כלל בבית חולים לאחר ניתוח TVT

כמה זמן מעקב נדרש ?

אנו ממליצים שהמעקב לאחר ניתוח TVT יהיה במשך 4 – 6 שבועות, ולאחר מכן מעקב חד שנתי למשך 5 שנים לפחות כדי לבדוק אם קיימת בעיה חוזרת בשלפוחית השתן.

עד כמה הניתוח לתיקון דליפת שתן כואב ?

את יכולה לצפות לאי נוחות מסוימת לאחר הניתוח שלך. כמו כן את עלולה לחוות כאבים ברגליים ובירכיים עד שבועיים מיום הניתוח – אצל חלק מהנשים זה עשוי להיות ארוך מזה.

מה ההבדל בין שתל לסרט סינטטי ?

  • רשתות או שתלים משמשים לתיקון צניחת רחם
  • סרט סינטטי (ניתוח TVT) משמש לבריחת שתן במאמץ

ד׳׳ר ג’וניה עאמר אלשיך -מומחית לגניקולוגיה ואורוגניקולוגיה - רופאת נשים מומחית

איך קובעים תור?

השירות לטיפול בדליפת/בריחת שתן אצל נשים מוענק במרפאתנו על ידי ד"ר ג'וניה אלשיך – מנהלת היחידה לאורוגניקולוגיה בבית החולים בנצרת, מומחית באורוגניקלוגיה, במרכז הרפואי הלל יפה, חדרה ומנהלת המרכז לטיפול בדליפת שתן וצניחת רחם במרכז בריאות האישה, בסט מדיקל חדרה.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

 

צרו איתי קשר

    <!–

    ד״ר נילי רז

    –>

    תפריט נגישות