בדיקות סקר גנטיות להריון – בדיקות גנטיות בהריון – רופאת נשים פרטית

מחפשת רופאת נשים פרטית לבדיקת סקר גנטיות בהריון, גניקולוגית פרטית?

מרכז בריאות האישה בסט מדיקל הינו מרכז רפואי פרטי בתחום בריאות האישה מאפשר לך בחירה בין רופאות נשים בכירות מומחיות בגניקולוגיה ומציע אבחון וטיפול רב תחומי, עם ציוד מתקדם וחדיש, בטלפון אחד ובזמינות גבוהה!

יעוץ פרטי – החזרים מחברות הביטוח לבעלי פוליסה מתאימה.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

ד״ר מיה שטיינברג - אחראית תחום אבחון טרום לידתי וגנטיקה של העובר בחטיבה לגניקולוגיה ומיילדות במרכז הרפואי רמב"םהשירות ליעוץ גנטי פרטי בהריון ולפני הריון (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות) מוענק במרפאתנו על ידי ד"ר מיה שטיינברג – מומחית לגניקולוגיה ומיילדות, ומנהלת המרכז לבדיקות סקר גנטיות להריון במרכז בריאות האישה בבסט מדיקל חדרה.

בדיקות גנטיות בהריון

ייעוץ גנטי נעשה לצורך אבחון מוקדם ומניעה של מומים מלידה ותסמונות גנטיות

הייעץ הגנטי נועד לברר בעיות רפואיות במשפחה, האם ישנן מחלות תורשתיות אצל בני הזוג. הבירור הנרחב נועד לצורך הערכת סיכונים, והוא מגביר את הסיכויים להגיע לאבחנה נכונה ולהמלצות נכונות בהמשך.

הבדיקות המומלצות לבירור גנטי במהלך ההריון הינן בדיקת מי שפיר ובדיקת סיסי שליה.

לאחר ביצוע הבדיקות, נמשך תהליך הייעוץ בפענוח ובמתן הסבר על התוצאות. לעתים עולות התלבטויות הנוגעות לעד כמה רוצים לבדוק, מה רוצים לבדוק, מהי משמעותן של תשובות שאינן חד-משמעיות ועוד דילמות רבות. ד"ר מיה שטינברג תסייע לכם בכל שלב ובכל שאלה.

מהי בדיקת מי שפיר

בדיקת מי שפיר נועדה לבדוק בעיקר אם העובר סובל מתסמונת דאון. הבדיקה מבוצעת במצבים בהם קיים סיכון מוגבר לתסמונת דאון על פי בדיקות סקר שנערכו לאישה, וכן, לכל אישה בהריון מעל גיל 35 (בשל הסיכוי הגדל ללידת תינוק עם תסמונת דאון בגילים מבוגרים).

בדיקה זו מבוצעת בדרך כלל מהשבוע ה-16 להריון ורק בהתאם לרצונה של האישה.

מהי בדיקת סיסי שיליה

היתרון של בדיקת סיסי שיליה היא שאפשר לבצע אותה בשבועות מוקדמים של ההיריון (בין השבועות 13-11 ). אם מתגלה בעיה במהלך הבדיקה, ניתן לסיים את ההיריון באמצעות גרידה ולא בלידה מוקדמת.

איך קובעים תור?

השירות לבדיקת סיסי שיליה ובדיקת מי שפיר מוענק במרפאתנו על ידי ד"ר מיה שטיינברג – מומחית לגניקולוגיה ומיילדות, ומנהלת המרכז לבדיקות סקר גנטיות להריון במרכז בריאות האישה בבסט מדיקל חדרה. לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

צרו איתי קשר

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות