המרכז לקפסולה אנדוסקופית בבסט מדיקל – רמת החייל תל אביב

אודות המרכז

המרכז לקפסולה אנדוסקופית במרפאת רמת החייל מעניק שירותי אבחון באמצעות קפסולת וידאו לתושבי תל אביב וגוש דן. במרכז מתבצעים כל סוגי האבחונים באמצעות קפסולה אנדוסקופית:

  • קפסולה של המעי הגס : בדיקת קפסולת וידאו שמטרתה לאתר פוליפים (ממצאים מורמים ברירית של המעי הגס עם פוטנציאל לממאירות) ולבצע אבחון מוקדם של גידולים ממאירים.
  • קפסולה של המעי הדק : בדיקה המאפשרת לקבל מידע חזותי על רירית המעי הדק, לאתר ממצאים ולאבחן מחלות של המעי הדק מבלי להשתמש באמצעים פולשניים.
  • קפסולה מתמוססת : בדיקה המבוצעת טרם בדיקת וידאו קפסולה, במטרה לקבוע האם הקפסולה תצליח לעבור מבלי להיתקע במעי הדק. בדיקה זו מבוצעת בחולים עם חשד קליני או הדמייתי להיצרות במעי הדק.
  • קפסולת קרוהן : קפסולה למעקב אחרי מחלת הקרוהן.

צוות המרכז

המרכז מנוהל על ידי ד״ר אוה ניב – מומחית לגסטרואנטרולוגיה ותזונה קלינית ומנהלת המרכז לקפסולה אנדוסקופית בבסט מדיקל. הבדיקות והפיענוחים במרכז מבוצעים ע״י ד״ר הנית ינאי – מומחית לגסטרואנטרולוגיה ולרפואה פנימית ומנהלת היחידה למחלות מעי דלקתיות בבית חולים בלינסון, ופרופ' אורי קופילוב, מנהל שירות למחלות מעי דלקתיות במכון לגסטרואנטרולוגיה במרכז רפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר

צרו אתנו קשר

פרופ' אורי קופילוב

פרופ' אורי קופילוב

ד"ר הנית ינאי

ד״ר אוה ניב