טיפול בטחורים ללא ניתוח בשיטת eXroid ® – מתאים לכל 4 דרגות הטחורים

טיפול ייחודי לטחורים ללא ניתוח וללא הרדמה כללית, הטיפול מבוצע על ידי רופא מומחה לגסטרו תחת טשטוש, ההחלמה מהטיפול מהירה. הטיפול באישור משרד הבריאות באירופה ומשרד הבריאות בישראל

​השירות ללקוחות פרטיים ולבעלי ביטוח בריאות פרטי!

איך מתבצע טיפול בטחורים בשיטת eXroid ® ?

המטופל מקבל הדרכה לאחר הטיפול, בנוסף למעקב טלפוני עד 4 שבועות לאחר הטיפול . צוות השירות הרפואי ילווה את המטופל בהתקדמות האישית ובשינויים בתסמינים.​ מעקב זה מבטיח שנוכל לענות ולהגיב לכל שאלה או חשש, להעניק כל הדרכה והכוונה ולקבל משוב מהמטופל על השירות ואיכות הטיפול.

האם יש טיפול המשך לטחורים בשיטת בשיטת eXroid ® ?

עבור יותר ממחצית מהמטופלים שלנו, טיפול אחד הוא כל מה שצריך כדי להיפטר מהטחורים שלהם. טחורים גדולים יותר או חולים עם יותר משלושה טחורים עשויים להצטרך ליותר מטיפול אחד .מספר הטיפולים שאתה צריך הוא ייחודי לכל מטופל אך יכול להיות תלוי בכמה טחורים יש לך וכמה הם גדולים, אם כי אפילו חולים עם טחורים גדולים יותר נפרדו מהטחורים שלהם לאחר טיפול עדין אחד בלבד.

צוות שירותי המטופלים שלנו יכול לדון בצורך בטיפולי המשך במהלך השיחה איתך.

​האם ההליך כואב?

לא – טיפול eXroid ® אינו כואב ואינו דורש הרדמה. כמו כן, במידה שאתה נוטל מדללי דם, אין צורך להפסיק את התרופות.

כל מטופל הוא אינדיבידואל עם דרגות שונות של רגישות, אולם לרוב, זה בדרך כלל אינו כואב עם אי נוחות מינימלית או ללא אי נוחות שחווה המטופל. ייתכן שהמטופלים שסובלים ממצבים אחרים (כך למשל סדקים) יחוו קצת כאב במהלך הבדיקה או החדרת הפרוקטוסקופ, אך המומחים שלנו יכולים להשתמש במשחת הרדמה מקומית כדי לסייע ולהרגיע את התחושה זו.


כיצד מתבצע הטיפול בטחורים בשיטת eXroid ®

אם אתה חווה טחורים בפעם הראשונה ושוקל כעת לבדוק את אפשרויות הטיפול, אנחנו כאן כדי לתמוך בך במסע שלך להיפטר מבעיית הטחורים.

​הטיפול ב- eXroid ® מתאים לכל 4 דרגות הטחורים, כך שגם אם רופא המשפחה שלך לא יכול להפנות אותך לטיפול במרפאות או בתי חולים תוכל להיות מטופל ב- eXroid ללא צורך להמתין עד שהמצב יחמיר.

למעלה מ-90% מהמטופלים שלנו מדווחים על חזרה לפעילותם הרגילה באותו היום.

חשוב לדעת!
נשים לאחר לידה: אנחנו כאן לעזור לכם להעלים את הטחורים והכאב בטיפול חדשני ללא כאב וללא הרדמה


איך קובעים תור?

ייעוץ פרטי וטיפול (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות) 

לקביעת תור חייגו – 077-2049149 או בפניה דרך טופס צור קשר

 

 

צרו איתי קשר

לקביעת תור מהיר ליעוץ פרטי בנושא טחורים חייגו >> 077-2049149 (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות)

תפריט נגישות