גסטרוסקופיה

מחפש רופא גסטרו פרטי, גסטרואנטרולוג פרטי? מרכז בסט מדיקל מאפשר לך בחירה בין מיטב מומחי גסטרו ומציע אבחון וטיפול רב תחומי, בטלפון אחד ובזמינות גבוהה

מרכז בסט מדיקל מאפשר למטופלים קבלת יעוץ פרטי ממומחי גסטרואנטרולוגיה פרטיים מובילים ומנוסים אשר עובדים תוך גיבוי הדדי (מודל Group Practice). החזרים מחברות הביטוח לבעלי פוליסה מתאימה.

הרופאים בבסט מדיקל הינם רופאים מומחים בכירים במחלקות הגסטרואנטרולוגיות הטובות בישראל.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

בדיקת גסטרוסקופיה מבוצעת במכון הגסטרו במרכז רפואי בסט מדיקל הינו מכון מתמחה בבדיקות אנדוסקופיות של מערכת העיכול. במכון ציוד חדיש ובטיחותי המאפשר אבחון וטיפול מיטביים בבעיות שונות של מערכת העיכול. הרופאים במכון הגסטרו במרכז הרפואי בסט מדיקל הינם מומחי גסטרו בכירים, בעלי ניסיון עשיר ורב במחלקות הגסטרואנטרולוגיות הטובות בישראל.

גסטרוסקופיה מתקדמת ובדיקות אנדוסקופיות | בסט מדיקל מרכז רפואי פרטי

בדיקת גסטרוסקופיה


  • גסטרוסקופיה (או בדיקת גסטרו כפי שנוהגים לפעמים לכנותה בקיצור) נועדה לבדיקת הוושט, הקיבה והתריסריון. גסטרוסקופיה מבוצעת באמצעות צינור דק וגמיש (אנדוסקופ) המוחדר דרך הפה. האנדוסקופ כולל סיב אופטי המאפשר ראיה בזמן אמת של האיברים במערכת העיכול העליונה. בדיקת גסטרוסקופיה אינה כרוכה בקרינת רנטגן.
  • האנדוסקופ מאפשר, במידת הצורך, שימוש במכשור נוסף, למשל לשם נטילת ביופסיה או ביצוע כריתה של פוליפ.
  • הבדיקה עצמה עורכת כחמש דקות ואינה כרוכה בכאבים. גסטרוסקופיה מבוצעת תחת טשטוש הניתן לווריד וניתן לבצע את הבדיקה גם ללא טשטוש, באמצעות ספריי להרדמת הגרון בלבד. בסיום הבדיקה המטופל עובר התאוששות של כשעה בחדר ההתאוששות ולאחריה ניתן לצאת הביתה עם ליווי, לאחר קבלת תוצאות הבדיקה מהרופא המבצע. מומלץ לחזור הביתה להמשך התאוששות של מספר שעות. לא מומלץ לחזור לעבודה או לשהות מחוץ לבית.
  • שלב משמעותי בהצלחת בדיקת גסטרוסקופיה הינה ההכנה לבדיקה אותה מבצע המטופל בבית לפני ההגעה לבדיקה.
  • הכנה לבדיקת גסטרוסקופיה – יש צורך להגיע לבדיקה לאחר 6 שעות של צום מוחלט ועם מלווה.

בסט מדיקל הוא מרכז שהוקם בסוף 2015 ובו מכון גסטרו שבו מספר רופאים מומחים ממרכזים רפואיים שונים, עם מיטב הציוד ושלל אפשרויות לאבחון וטיפול. כשמטופל מגיע למכון הגסטרו בבסט מדיקל הוא יכול לבחור ברופא האסטרואנטרולוג שינהל את המקרה שלו, את בירור התלונות שלו. אותו רופא יכול להפנות אותו לבדיקות נוספות שקיימות במכון כאשר הוא מרכז את התוצאות הסופיות.

כל הרופאים שעובדים במכון הגסטרו הם גסטרואנטרולוגים כשלכל אחד מהם מומחיות משלו. כל הבדיקות מבוצעות במכון הגסטרו בבסט מדיקל כך שכל המידע הרפואי של המטופל מרוכז במקום אחד והרופא שמנהל את המקרה של המטופל יכול להתייעץ באופן אישי עם הרופא המומחה שביצע את הבדיקה שאליה הופנה המטופל.

במרכז מטפלים בכל מגוון מחלות הגסטרו: מחלת הריפלוקס (חזרה של חומצה מהכיבה לוושט), בארט (תוצאה כרונית של המצב הזה), דלקות בכיבה, כיבים, מחלות כרוניות של המעי כמו קרוהן וקוליטיס, עצירות, שלשולים, תסמונת המעי הרגיז ועוד מגוון רחב מאד של מחלות במערכת העיכול.

במרכז מבוצעות בדיקות גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה כולל נטילת ביופסיות והסרת פוליפים, טיפולים של גלי רדיו בוושט, קפסולה למעי הדק ולמעי הגס והקפסולה החדשה – קפסולת קרוהן. אנו מבצעים בדיקות תנועתיות של הוושט ושל פי הטבעת ובדיקות של ניטור חומצה של הוושט וניטור נוזל בסיסי בוושט, כולל קפסולת הבראבו.

איך קובעים תור ?

חייגו עכשיו >> 077-2049149 או בפניה באמצעות טופס צור קשר

רופאים מומחים

צרו אתנו קשר

ד"ר מטיאס קרליבך – מומחה לגסטרואנטרולוגיה ובדיקות קולונוסקופיה

ד״ר פהמי שיבלי – מומחה לגסטרואנטרולוגיה ובדיקות קולונוסקופיה

  • רופא במכון הגסטרו במרפאת "עומר" של שירותי בריאות כללית ורופא בכיר במכון הגסטרו, בית חולים העמק
  • מומחה לגסטרואנטרולוגיה, מומחה לרפואה פנימית
  • למידע נוסף אודות ד״ר פהמי שיבלי

תפריט נגישות