המרכז לטיפול באנדומטריוזיס, גניקולוגיה – מרכז בריאות האישה בחדרה

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

המרכז לטיפול באנדומטריוזיס במרכז בריאות האישה בחדרה

ד׳׳ר נילי רז - רופאת נשים מומחית בגניקולוגיה ומיילדותהמרכז לטיפול באנדומטריוזיס, מעניק שירותי אבחון טיפול וניתוח לטיפול בנשים הסובלות מכאבים עזים בעת המחזור, כאבי רצפת אגן, כאבים בזמן יחסי מין, ובעיות פריון.

מחקרים מראים כי כ-10% מהנשים סובלות מאנדומטריוזיס. בתסמונת זו תאים דומים לתאי רירית הרחם צומחים גם מחוץ לרחם, בייחוד בשאר אברי האגן כמו שחלות ואף על המעי והשלפוחית.

השירות לטיפול באנדומטריוזיס מוענק במרפאתנו על ידי ד״ר נילי רז – מומחית לגניקולוגיה ומיילדות, מנהלת המרכז המרכז לטיפול באנדומטריוזיס במרכז בריאות האישה בבסט מדיקל חדרה.

אנדומטריוזיס, אבחנה וטיפול

הטיפול באנדומטריוזיס מתחיל באבחנה מדוייקת לפני הכל, היות ומחקרים מראים כי אישה עם כאבים תעבור כמה וכמה רופאים ותתעכב כמה שנים לפני שתקבל את האבחנה והטיפול הנכונים לה, חשוב להבדק על ידי רופאה מנוסה בתחום האנדומטריוזיס.

במרפאה מתבצע אבחון של המחלה, בירור מלא של התלונות ובהמשך טיפול מקיף כולל:

  • אפשרויות טיפול תרופתיות
  • טיפולים משלימים
  • בדיקת לפרוסקופיה – החדרת סיב אופטי דק דרך הטבור, המאפשר סקירת חלל הבטן והאגן ולקחת דגימה לבדיקה היסטולוגית. בבדיקה זו ניתן לזהות בבירור את הרחם, החצוצרות והשחלות, מוקדי האנדומטריוזיס וחומרת המחלה.
  • ניתוח לפרוסקופיה אנדומטריוזיס

איך קובעים תור?

השירות לטיפול באנדומטריוזיס מוענק במרפאתנו על ידי ד״ר נילי רז – רופאה מומחית בכירה ברפואת נשים, מיילדות, פוריות, כירורגיה גינקולוגית ואחראית מרפאת אנדומטריוזיס במחלקת נשים ויולדות, המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה.  לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

צרו איתי קשר

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

ד״ר נילי רז

תפריט נגישות