ניתוח כבד פרטי – מנתח כבד מומחה – ד"ר יבגני סולומונוב

יעוץ פרטי (מוכר להחזרים מחברות הביטוח, בהתאם לפוליסות)

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.

מתי מבצעים ניתוח כבד ?

הכבד ממוקם באזור הבטן העליונה ומתפרס כמעט על כל רוחבו של פלג הגוף העליון, מבנהו של הכבד מורכב משתי אונות, ימנית ושמאלית הנחלקות לשמונה חלקים. הכבד אחראי על סינון הדם מחומרים רעילים ומפסולת, ולכן כל מחזור הדם עובר דרכו. הוא אחראי על ייצור חלבונים ועל פירוק פחמימות וסוכרים, אשר הופכים בהמשך לאנרגיה. הכבד מפיק את מיצי המרה ומשתתף בתהליך חילוף החומרים ובייצור ההורמונים בגוף, מסייע בפירוק של תאי דם אדומים.

לאחר ניתוח כבד הכבד מסוגל לחזור לגודלו המקורי מחדש לאחר כריתת חלק ממנו, החלוקה הטבעית מאפשרת למנתח לכרות קטע שלם, כמעט מבלי לפגוע בחלקיו האחרים ותוך איבוד כמות קטנה מאוד של דם. בזכות תכונה זו, כריתת חלק מהכבד מאפשרת המשך חיים רגילים לאחריה.

מתי יוחלט לבצע ניתוח כבד?

  • ניתוח כבד מתבצע כאשר מופיע גידול סרטני הפוגע ברקמות הכבד הבריאות ועשוי להתפשט לשאר חלקי הכבד או לאיברים סמוכים
  • במקרה של גידול שפירי בכבד, הניתוח יבוצע רק אם קיומו פוגע בתפקוד הכבד או באברים הסמוכים אליו

כירורג מומחה כבד

ניתוח כבד אנדוסקופי, מאפשר גישה ישירה דרך חתכים זעירים אל אזור הכבד, על ידי החדרת אנדוסקופ הכולל מצלמת וידאו זעירה לתוך האזור המנותח דרך מספר חתכים.

לפני קבלת החלטה על ביצוע ניתוח כריתת כבד, חשוב להתייעץ עם כירורג מומחה לניתוחי כבד וניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה), בכדי לקבל מידע על סוג הניתוח המומלץ, היתרונות והחסרונות, ומידת ההתאמה האישית לניתוח. ד"ר יבגני סולומונוב הינו מומחה בכירורגיה כללית בכל הגישות, לרבות כירורגיה לפרוסקופית וכירורגיה פתוחה. המיומנות בכל הגישות הניתוחיות מאפשרת לדר' סולומונוב לבחור את שיטת הניתוח הרצויה בהתאם למטופל ולטיפול הדרוש לבעיה הספציפית.

 


איך קובעים תור ?

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.ניתוח כריתת כבד פרטי (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות) מתבצע על ידי ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה לכירורגיה במרכז הרפואי זיו בצפת, כירורג מומחה לגידולי כבד. בין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י. ביצע אלפי ניתוחים מוצלחים בארץ ובחו"ל. דר' סולומונוב הוא מבין הראשונים והמעטים בארץ המיומנים בביצוע ניתוחים מורכבים אלה גם באמצעות רובוט.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814 או בפניה דרך טופס צור קשר

 

 

צרו איתי קשר

לקביעת תור מהיר ליעוץ בנושא ניתוח כבד פרטי

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות