ניתוח כיס מרה פרטי – כירורג מומחה כיס מרה

מחפש כירורג מומחה לניתוח כיס מרה פרטי?

ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה לכירורגיה במרכז הרפואי זיו בצפת, כירורג מומחה כיס מרה. בין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י. ביצע אלפי ניתוחים מוצלחים בארץ ובחו"ל. דר' סולומונוב הוא מבין הראשונים והמעטים בארץ המיומנים בביצוע ניתוחים מורכבים אלה גם באמצעות רובוט. 

אבחון וטיפול רב תחומי, עם ציוד מתקדם וחדיש, בטלפון אחד ובזמינות גבוהה!

יעוץ פרטי (מוכר להחזרים מחברות הביטוח, בהתאם לפוליסות)

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

ניתוח כיס מרה פרטי - כירורג כיס מרה

מתי מבצעים ניתוח כיס מרה ?

כיס המרה הוא איבר קטן בצורת אגס הנמצא בחלקו הימני העליון של חלל הבטן מתחת לכבד. תפקידיו העיקריים הם לאגור ולרכז את מיץ המרה ולהפריש אותו למעי כדי לסייע בפעולת העיכול. אבני המרה הן גושים הנוצרים בכיס המרה וגודלן אינו קבוע. הן יכולות להיות קטנות מאד כמו גרגר חול אך עלולות להגיע לקוטר של חמישה סנטימטרים. במידה והאבנים נודדות אל דרכי המרה הן עלולות לגרום להפרעה או חסימה בזרימת מיץ המרה ולגרום לסיבוכים כמו צהבת כאבי בטן עזים ואף סיבוכים מסכני חיים של דלקת בלבלב או בכבד.

ניתוח כיס מרה אנדוסקופי

ניתוח כיס מרה אנדוסקופי, מאפשר גישה ישירה דרך חתכים זעירים אל האיבר החולה, על ידי החדרת אנדוסקופ הכולל מצלמת וידאו זעירה לתוך האזור המנותח – חלל הבטן, החזה, ועוד, דרך מספר חתכים.

לפני קבלת החלטה על ביצוע ניתוח כיס מרה, חשוב להתייעץ עם כירורג מומחה כיס מרה, בכדי לקבל מידע על סוג הניתוח המומלץ, היתרונות והחסרונות, ומידת ההתאמה האישית לניתוח. ד"ר יבגני סולומונוב הינו מומחה בכירורגיה כללית בכל הגישות, לרבות כירורגיה לפרוסקופית וכירורגיה פתוחה. המיומנות בכל הגישות הניתוחיות מאפשרת לדר' סולומונוב לבחור את שיטת הניתוח הרצויה בהתאם למטופל ולטיפול הדרוש לבעיה הספציפית.

 


איך קובעים תור ?

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.ניתוח כיס מרה פרטי (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות) מתבצע על ידי ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה לכירורגיה במרכז הרפואי זיו בצפת, כירורג מומחה כיס מרה. בין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י. ביצע אלפי ניתוחים מוצלחים בארץ ובחו"ל. דר' סולומונוב הוא מבין הראשונים והמעטים בארץ המיומנים בביצוע ניתוחים מורכבים אלה גם באמצעות רובוט.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

 

 

צרו איתי קשר

לקביעת תור מהיר ליעוץ בנושא ניתוח כיס מרה פרטי

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות