סבוריאה דרמטיטיס – רופא עור פרטי סבוריאה בפנים ובקרקפת

מחפש/ת רופא עור פרטי, מומחה עור פרטי מומלץ לסבוריאה? ייעוץ וטיפול בכל סוגי מחלות העור ולכל הגילאים – מבוגרים וילדים

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

סבוריאה דרמטיטיס - רופא עור פרטי סבוריאה בפנים ובקרקפת

מהי סבוריאה דרמטיטיס?

סבוריאה דרמטיטיס הינה מצב עור דלקתי שכיח הפוגע בכ-2-5% מהאוכלוסייה הכללית. הוא מאופיין בכתמים אדומים וקשקשים על העור, בדרך כלל על הקרקפת, הפנים ופלג הגוף העליון. בעוד שהסיבה המדויקת לדלקת עור סבוריאה אינה ידועה, מניחים שהיא קשורה לגורמים גנטיים וסביבתיים.

במהלך הפגישה הראשונית עם רופא עור פרטי, סביר להניח שהוא יערוך בדיקה גופנית כדי להעריך את היקף מצבך. הוא עשוי גם לקחת דגימת עור לבדיקה או להזמין בדיקות דם כדי לשלול כל מצב רפואי בסיסי.

לאחר שרופא העור אישר אבחנה של דלקת עור סבוריאה, הוא יעבוד איתך כדי לפתח תוכנית טיפול שעשויה לכלול אחד או יותר מהדברים הבאים:

 • תרופות מקומיות
  קרמים, קרמים או שמפו תרופתיים המכילים חומרים אנטי פטרייתיים, אנטי דלקתיים או מרכיבים פעילים אחרים כדי לעזור להפחית את הדלקת.
 • תרופות דרך הפה
  במקרים חמורים יותר, רופא העור עשוי לרשום תרופות דרך הפה, כגון אנטיביוטיקה או חומרים אנטי פטרייתיים, כדי לסייע בהפחתת הדלקת.
 • שינויים באורח החיים
  שינויים מסוימים באורח החיים, כגון הימנעות מסבונים קשים או דטרגנטים שעלולים לגרות את העור או לבישת בגדים רפויים כדי למנוע גירוי.
 • טיפול באור
  טיפול באור כדי לסייע בהפחתת הדלקת ובשיפור מראה העור. זה עשוי להיות כרוך בחשיפת העור לאור אולטרה סגול או סוגים אחרים של טיפול באור.

המרכז רפואת עור מציע לתושבי חדרה והסביבה שירותי רפואת עור ברמה הגבוהה ביותר, במגוון רחב של טיפולים ובמרחק נסיעה קצרה מהבית.

לקביעת פגישת יעוץ השאירו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם במהירות.

 

צרו איתי קשר

תפריט נגישות