סקירת מערכות מוקדמת פרטית

החזרים מהביטוחים המשלימים של קופות החולים (מכבי, מאוחדת, כללית, לאומית) וחברות הביטוח בהתאם לפוליסות

סקירת מערכות כללית מושלם

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

סקירת מערכות מוקדמת פרטית

מהי סקירת מערכות מוקדמת?

סקירת מערכות מוקדמת סוקרת את תקינות האיברים של העובר במטרה לאתר מומים וממצאים לא תקינים בשלב מוקדם של ההריון. בשלב זה של תחילת ההריון התפתחות אברי העובר עדיין לא הושלמה ולכן נדרשת בהמשך גם סקירת מערכות מאוחרת .

סקירת מערכות מוקדמת מומלצת בשבועות 17-14 להריון. הבדיקה מתבצעת לרוב בגישה בטנית ולעיתים נרתיקית(וגינלית), או בשילוב של שתי הגישות.

במהלך הבדיקה נבדקים גם מיקום השליה וכמות מי שפיר.

הבדיקה מתבצעת במכשיר תלת מימד, המאפשר לראות את העובר בצורה טכנולוגית מתקדמת !

מדוע לבצע סקירת מערכות מוקדמת?

נשים שלא התכוונו לבצע בדיקת מי שפיר או בדיקת סיסי שליה, עשויות לשנות את דעתן כאשר מתגלה מום שמצביע על בעיה בכרומוזומים. אם קיים מום קשה ובני הזוג מחליטים על הפסקת הריון, ההליך פשוט יותר מאשר בשלבים מאוחרים של ההיריון גם מהבחינה הפרקטית וגם מהבחינה הרגשית.
כמו כן כאשר הסקירה תקינה הדבר מוריד משמעותית את הסיכון למומים גנטיים ובעיות הריוניות אחרות ומהווה עבור האישה נתון מרגיע לבריאות תינוקה.

איך קובעים תור?

ד״ר מיה שטיינברג - אחראית תחום אבחון טרום לידתי וגנטיקה של העובר בחטיבה לגניקולוגיה ומיילדות במרכז הרפואי רמב"םסקירת מערכות מוקדמת פרטית מוענקת במרפאתנו על ידי ד"ר מיה שטיינברג – מומחית לגניקולוגיה ומיילדות, ומנהלת המרכז לבדיקות סקר גנטיות להריון במרכז בריאות האישה בבסט מדיקל חדרה. לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

צרו איתי קשר

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות