המרכז לכירורגיה פלסטית – ד״ר אלון לירן

המרכז לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי בסט מדיקל בראשותו של ד״ר אלון לירן, רופא בכיר בתל השומר, מציע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. במרכז מבוצעים ניתוחי חזה ובכללם הגדלת חזה, הרמת והקטנת חזה, ניתוחי מתיחת פנים, ניתוחים לעיצוב הגוף, טיפולי בוטוקס, הזרקות חומצה היאלורונית, טיפולי פילינג, טיפול בהזעת יתר, הסרת נגעי עור, טיפול בצלקות וטיפול בכוויות ובפצעים.

הגעתו של ד״ר אלון לירן לביצוע ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים באזור חדרה והצפון מעניק לתושבי האזור הזדמנות להינות מיכולותיו וכישוריו של אחד מהמנתחים הפלסטיים המבטיחים והמוכשרים בישראל, מבלי להתנייד עד לתל אביב על כל המשתמע מכך. לראשונה גם תושבי חדרה והצפון יכולים להינות מטיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר בסביבת מגוריהם, תחת המעטפת האיכותית של המרכז הרפואי בסט מדיקל.

ד״ר אלון לירן הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. ד״ר לירן בוגר לימודי רפואה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א. הוא סיים את התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר, והוא משמש כרופא בכיר במחלקה זו עד היום. במהלך לימודיו ותקופת הכשרתו, זכה ד״ר אלון לירן להערכה רבה על כישוריו הכירורגיים ואף הוענקו לו פרסי הצטיינות הן מטעם אוניברסיטת ת"א והן מטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית על עבודותיו השונות.

ד״ר אלון לירן - רופא בכיר בתל השומר · המרכז לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי בסט מדיקל
ד״ר אלון לירן – רופא בכיר בתל השומר · המרכז לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי בסט מדיקל

עם סיום התמחותו, נסע ד"ר אלון לירן לבית החולים האוניברסיטאי בגנט, בלגיה, לצורך תת התמחות בתחום המאתגר של שחזורים מיקרוכירורגים, סופראמיקרוכירוגיה, שחזור שד, ניתוחים אסתטיים ושינוי מין, תחת הדרכתו האישית של פרופסור פיליפ בלונדיל – מהמייסדים והמובילים בעולם בתחום שיחזורי שד מיקרוכירורגיים ושל פרופסור סטן מונסטריי, המוביל את תחום שינוי המין. במהלך שהותו בבלגיה זכה ד״ר אלון לירן להערכה רבה מהצוות המקצועי במחלקה, הפך ליד ימינו של פרופסור בלונדיל והוא מנתח עימו עד היום בבתי חולים שונים ברחבי אירופה. מאז ממשיך ד״ר לירן לנתח עם פרופסור בלונדיל מדי מספר חודשים במרפאתו אשר בשוויץ.

ד"ר אלון לירן שותף לכתיבתם של מאמרים רבים ועבודותיו מוצגות בכנסים שונים ברחבי העולם. בשנת 2011, עוד בהיותו מתמחה, הוזמן ע"י האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית כאורח כבוד בכנס השנתי היוקרתי באטלנטה, ארצות הברית, במסגרתו נבחר כאחד משלושה פלסטיקאים מבטיחים וקיבל על פועלו שני פרסים יוקרתיים :Foreign Scholar Award, International Scholar Award.

דר" אלון לירן מתנדב בארגון ההומניטרי Israeli Flying Aid הפועל להענקת סיוע באזורים מוכי אסון ומשתתף במבצעי חילוץ והצלה ברחבי העולם.

לד"ר אלון לירן ניסיון עשיר בכל תחומי הכירורגיה האסתטית, הטיפולים האסתטיים והכירורגיה המשחזרת, והוא מקפיד להשתמש אך ורק במוצרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק, העומדים בדרישות ובתקני האיכות המחמירים ביותר.

לגישתו של ד״ר אלון לירן, במטרה להגיע לתוצאות מיטביות, יש לשמור על רמת מקצועיות גבוהה לצד הקפדה על יחס אישי ותקשורת רציפה וטובה עם מטופליו. גישה זו באה לביטוי בליווי אישי של ד״ר אלון לירן החל משלב הייעוץ הראשון, דרך בחירת הטיפול המתאים והמעקב המתבצע לאחריו. שמו של ד״ר אלון לירן כמנתח מקצועי ומוכשר, לצד הקשב הרב והרגישות שהוא מגלה לצרכים הייחודיים של כל מטופל, יוצר הדים ומעורר הערכה מרובה בקרב מטופליו.

להלן רשימת הטיפולים המלאה שמבצע ד״ר אלון לירן, נשמח אם תפנו אלינו בכל שאלה ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם ולתאם עבור המעוניינים פגישת היכרות עם ד״ר לירן.

 

לתיאום פגישה

ענבר, מנהלת מרפאות ד"ר אלון לירן

054-4607139