המרכז למניעת השמנה ותזונת ספורט בחדרה

התאמת דיאטה באופן אישי בהתאם לאורח החיים

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

טיפול דיאטני לשינוי התנהגויות אכילה, אשר מאפשר למטופלים לערוך בעצמם את הבחירות הקולינריות הנכונות עבורן, להתאים את סגנון האכילה ללו"ז היומי ולחזק את הקשיבות לגוף.

המרכז לדיאטה ותזונת ספורט בחדרה מתמחה בתוצאות: הרזייה, חיטוב, ירידה משמעותית במשקל, הצרת היקפים, שיפור אחוזי שומן ושיפור הבריאות. על ידי שילוב תזונה ופעילות גופנית מותאמת אישית.

למי מומלץ הייעוץ והליווי התזונאי

 1. כל המעוניינים בשינוי תפיסת הגוף והרגלי האכילה.
 2. התאמת התזונה לאימוני כושר לספורטאים ומתאמנים.

במרפאות בסט מדיקל. החל מהצעדים הראשונים, תיבנה תכנית מקצועית על בסיס היכרות אישית תוך תשומת לב מעמיקה לפרטים הקטנים ביותר.


תחומי היעוץ

אנו מציעים מגוון טיפולים המספקים מענה מקיף ומתקדם:


 

 • תזונת ספורט - התאמת תפריט תזונה לספורטאים

  לספורטאים והעוסקים בפעילות גופנית להשגת תוצאות היעד (אסתטיות ומקצועיות). ירידה במשקל, שיפור הכושר, אחוזי שומן ומסת השריר.


 • תזונה נכונה ואורח חיים בריא

  הרזייה, חיטוב, ירידה משמעותית במשקל, הצרת היקפים, שיפור אחוזי שומן ושיפור הבריאות. על ידי שילוב תזונה ופעילות גופנית מותאמת אישית


 • ייעוץ לתזונת נשים בהריון ולאחר לידה

  התאמת תכנית התזונה לשלבים השונים של ההיריון, תוך בקרה לעלייה מתונה במשקל והקלה על מערכת העיכול. כמו כן התאמת הפעילות הגופנית לשם התמודדות עם בעיות יציבה וכאבי גב האופייניים לתקופה ייחודית זו. לאחר לידה- התאמת תפריט התזונה להנקה וחזרה לאורח חיים בריא.


 • תזונה בגיל השלישי

  התאמת תכנית התזונה בהתאם למצב הגופני ובעיות האופייניות לגיל זה, כמו סרקופניה (דלדול במסת השריר) ואוסטאופורוזיס (דלדול במסת העצם), הפחתת עייפות והגברת החיוניות.


למידע נוסף ויצירת קשר

צרו קשר עם נעמה הייק, מנהלת המרכז, דיאטנית ותזונאית קלינית מוסמכת, בהתמחות בתזונת ספורט

תפריט נגישות