ציסטות בכבד – מנתח כבד מומחה – ד"ר יבגני סולומונוב

יעוץ פרטי (מוכר להחזרים מחברות הביטוח, בהתאם לפוליסות)

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.

האם ציסטות בכבד יכולות לגרום לכאבי בטן?

ציסטות כבד פשוטות הינן חללים מלאי נוזלים בכבד. בדרך כלל, הם אינם גורמים לסימנים או תסמינים ואינם זקוקים לטיפול. עם זאת, הם עשויים להיות גדולים מספיק כדי לגרום לכאב או אי נוחות בחלק הימני העליון של הבטן.

רוב ציסטות הכבד ניתנות לזיהוי באולטרסאונד או בטומוגרפיה ממוחשבת (CT). בעת הצורך, הטיפול עשוי לכלול ניקוז או הסרה של הציסטה.

הסיבה לציסטות פשוטות בכבד אינה ידועה. הם עשויים להיות תוצאה של מום הקיים בלידה. לעיתים רחוקות, ציסטות בכבד עשויות להצביע על מצב רציני, בסיסי כגון:

  • מחלת כבד פוליציסטית, הפרעה תורשתית
  • זיהום אכינוקוקוס (Echinococcus), זיהום טפילי
  • סרטן הכבד

מתי נדרש לבצע ניתוח כבד?

  • ניתוח כבד מתבצע כאשר מופיע גידול סרטני הפוגע ברקמות הכבד הבריאות ועשוי להתפשט לשאר חלקי הכבד או לאיברים סמוכים
  • במקרה של גידול שפירי בכבד, הניתוח יבוצע רק אם קיומו פוגע בתפקוד הכבד או באברים הסמוכים אליו

כירורג מומחה כבד

ניתוח כבד אנדוסקופי, מאפשר גישה ישירה דרך חתכים זעירים אל אזור הכבד, על ידי החדרת אנדוסקופ הכולל מצלמת וידאו זעירה לתוך האזור המנותח דרך מספר חתכים.

לפני קבלת החלטה על ביצוע ניתוח בכבד, חשוב להתייעץ עם כירורג מומחה לניתוחי כבד וניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה), בכדי לקבל מידע על סוג הניתוח המומלץ, היתרונות והחסרונות, ומידת ההתאמה האישית לניתוח. ד"ר יבגני סולומונוב הינו מומחה בכירורגיה כללית בכל הגישות, לרבות כירורגיה לפרוסקופית וכירורגיה פתוחה. המיומנות בכל הגישות הניתוחיות מאפשרת לדר' סולומונוב לבחור את שיטת הניתוח הרצויה בהתאם למטופל ולטיפול הדרוש לבעיה הספציפית.

 


איך קובעים תור ?

דר' סולומונוב מומחה לכירורגיה לפרוסקופית ולכירורגיה פתוחה ובין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י.ניתוח כבד פרטי (החזר מחברות הביטוח בהתאם לפוליסות) מתבצע על ידי ד"ר יבגני סולומונוב מנהל המחלקה לכירורגיה במרכז הרפואי זיו בצפת, כירורג מומחה לגידולי כבד. בין הבודדים בארץ בעלי נסיון בביצוע ניתוחים הפטו-ביליאריים (כבד, לבלב ודרכי מרה) באמצעות רובוט דה-וינצ'י. ביצע אלפי ניתוחים מוצלחים בארץ ובחו"ל. דר' סולומונוב הוא מבין הראשונים והמעטים בארץ המיומנים בביצוע ניתוחים מורכבים אלה גם באמצעות רובוט.

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-3002814 או בפניה דרך טופס צור קשר

 

 

צרו איתי קשר

לקביעת תור מהיר ליעוץ בנושא ניתוח כבד פרטי

<!–

ד״ר נילי רז

–>

תפריט נגישות