פפילומה – רופא עור פרטי לפפילומה

מחפש רופא עור פרטי להסרת נגעי עור, מומחה עור פרטי מומלץ?

לקביעת תור חייגו או שלחו הודעת וואטצאפ  050-5319-222

  • הסרת נגעי עור מתאימה לכל אחד ואחת המעוניין/ת בהסרתם מסיבות אסתטיות, או בעקבות המלצה להסרתם בחשד לסרטן עור
  • הסרת נגעי עור כוללת בין היתר נגעי עור, סרטן עור, בזליומה, סרטן תאי קשקש, מלנומה, ליפומה, ציסטה, פפילומה, שומות ונקודת חן
  • הסרת נגעי עור הינה פשוטה ומהירה. ההסרה מבוצעת בחדר כירורגיה זעירה בבסט מדיקל וכוללת אלחוש עורי או תחת הרדמה מקומית של האזור הרלוונטי

מהי פפילומה?

פפילומות הינם גושים לא סרטניים הגדלים כלפי חוץ שעלולים לגרום לבעיות במקומות מסוימים. הם אינם מתפשטים ואינם אגרסיביים. עם זאת, הקפידו לקבל חוות דעת קלינית על כל גוש או נגע בעור. אם גוש מתברר כסוג חמור יותר של גוש, חשוב להתערב מוקדם.

סיבה נוספת לקבלת טיפול רפואי היא שפפילומות עלולות לגרום לסיבוכים או אי נוחות, ולעיתים דורשות טיפול נוסף למרות שסביר להניח שבעיות אלו אינן סרטניות ואינן מסכנות חיים.

הגידולים נוצרים רק בסוגים מסוימים של רקמות, אם כי רקמות אלו מתרחשות בכל הגוף. פפילומות ידועות לעתים קרובות בתור יבלות ו-verrucae כשהן מגיעות לעור.

האם עלי לדאוג מפפילומה?

גושים ונגעים יגרמו באופן טבעי לדאגה. אם כן, הרופא יכול לאשר זאת כגידול שפיר. אבחנה של פפילומה שפירה פירושה שהגוש אינו מהווה סיבה לדאגה. עם זאת, ייתכן שאדם עדיין ירצה לטפל או לטפל בפפילומה, מכיוון שהם עלולים לגרום לכאב, לגירוי ולחששות לגבי המראה החיצוני.

טיפול בפפילומה בעור

הטיפול ביבלות על העור יכול להתבצע באמצעות השיטות הבאות:

  • צריבה, הכוללת שריפת הרקמה ולאחר מכן גירוד שלה באמצעות curettage
  • כריתה של הפפילומה בניתוח
  • ניתוח לייזר, הליך המשמיד את היבלת באמצעות אור באנרגיה גבוהה מלייזר
  • קריותרפיה, או הקפאה

הסרת נגעי עור מבוצעת במרכז לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי בסט מדיקל, המציע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. בנוסף להסרת נגעי עור, מבצע המרכז ניתוחי חזה, ניתוחי פנים, ניתוחים לעיצוב הגוף, טיפולי בוטוקס, הזרקות חומצה היאלורונית, טיפולי פילינג, טיפול בהזעת יתר, טיפול בצלקות וטיפול בכוויות ובפצעים.

המרכז לכירורגיה פלסטית מציע לתושבי חדרה והסביבה שירותי רפואה פלסטית ורפואה אסתטית ברמה הגבוהה ביותר, במגוון רחב של טיפולים ובמרחק נסיעה קצרה מהבית.

צרו קשר

תפריט נגישות